• Kiraz çekirdeği ve çavdarın farkı nedir?

  Kiraz çekirdeği ve çavdar aynı özelliğe sahip mucize iki içeriktir. Her ikisinin de ısı tutuculuğu oldukça yüksek olup, ısıyı alma süresi çok kısadır. Yani sıcak ve soğuğu hızla bünyesine alır, yavaş ve eşit şekilde geri verir. Her ikisi de doğal kokusuyla, rahatlama deneyimini tamamlar ve yine her ikisi de her bir tanesinden tek tek ısıyı vücuda ileterek daha etkili bir rahatlama sağlar. Tek farkları çavdar taneleri daha küçük olduğundan, daha büyük ebatlarda ve daha fazla ergonomi gerektiren vücut bölgelerinde kullanılmak için daha idealdir. Ufak ve cömert taneleriyle vücudun şeklini daha iyi alan Cherrye® Çavdarlı Yastıklar ile daha etkili bir rahatlama sağlanır. 

 • Cherrye® hangi ağrı ve acılarda kullanılabilir?

  Hemen hemen her ağrı ve acı durumunda Cherrye’den yardım alabilirsiniz. Çünkü sıcak/soğuk uygulamanın vücut üzerindeki rahatlatıcı etkisi 3000 yılı aşkın bir süredir ağrıların azaltılmasında ve iyileştirme sürecinin hızlandırılmasında doğal bir yöntem olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, modern fizik tedavi de, bu yöntemin iyileştirici gücünü, özellikle de sıcak kullanımda regl, romatizma, basur, bel ve kas ağrılarındaki rahatlatıcı etkisini onaylamaktadır.  Doğru ağrı tipine doğru ısıyı uygulamak burada en önemli noktadır.


  Sıcak Kullanım
   

  Regl ağrısı, karın ve mide ağrıları, böbrek ağrısı, omuz ve sırt ağrıları, spor sonrası ağrısı, romatizma ağrısı, kireçlenme ağrısı, kas ağrısı, fıtık ağrısı, basur ağrısı, grip ve soğuk algınlığı durumlarında vücudun rahatlatılmasına yardımcı olur.


  Soğuk Kullanım
   

  Migren, baş ağrısı, diş ağrısı, varis, kırık-çıkık ağrıları, kas gerilmesi, kas iltihaplanması, yüksek ateş, yanıklar, yumuşak deri lezyonları, böcek ısırmaları, arı sokması durumlarında vücudun rahatlatılmasına yardımcı olur.

 • Yastığımı nasıl kullanılır, nasıl soğuturum?

  Mikrodalgada 600W da 2-3 dakika, önceden ısıtılmış 100 derece fırında 15 dakikada ısıtabilirsiniz. Soğutmak içinse dondurucuda 40 dakika bekletmeniz yeterlidir.  Farklı ısıtma yöntemleri tavsiye edilmez.

 • Yastığımı ne kadar süre kullanabilirim.

  Normal sıklıkta bir kullanımla yastığınızı maksimum 2 yıl boyunca kullanabilirsiniz. Bir süre sonra iç kılıfı kararabildiğinden, daha uzun süre kullanmanız tavsiye edilmez. Zarar görmüş yastıkları kesinlikle kullanmayınız.

 • Yastığım yıkanabilir mi? Nasıl temizlenir?

  Yastığınızın dış kılıfı çıkarılabilirdir ve 40 derecede çamaşır makinasında yıkayabilirsiniz. Çekirdekli ve çavdarlı iç yastığı yıkamayınız ve yastığınızı daima kılıfıyla kullanınız.

 • Kiraz çekirdekleri ve çavdar nasıl temizleniyor? Hijyenik mi?

  Dünya’da tek, patentli hijyen teknolojilerimiz sayesinde tüm içeriklerimiz 100% Hijyeniktir. Üzerinde herhangi bir gıda kalıntısı, kimyasal ya da ilaç kalıntısı bulunmadığı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından her yıl düzenli olarak değerlendirilmekte ve onaylanmaktadır.

 • Ürünlerinizi nereden satın alabilirim?

  Kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri ile online ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.

BAŞA DÖN