Anne adayları ve yeni anneler diğer kadınlara oranla daha fazla rahatlık ve zindelik ihtiyacı duyarlar. Cherrye Rahatlama Yastıkları tüm anne adaylarının ve yeni annelerin bedensel gereksinimlerine çare olacak sıcaklık ve rahatlığı sunuyor. Kas ağrıları, uykusuzluk, üşüme gibi birçok durumda Cherrye Rahatlama Yastıkları aranılan desteği, tüm anne adayları ve yeni annelere vermeye hazır.

Bel Ağrısına Çözüm

Anne adaylarının en sık yaşadığı problemlerden biri bel ağrısıdır. Vücut ağırlıkları artıp karın bölgeleri genişledikçe yürümede, oturmada, uzanmada zorluk çeken anne adaylarının imdadına Cherrye Rahatlama Yastıkları koşuyor. Vücudun her bölgesine kolayca uyum sağlayan Cherrye Rahatlama Yastıkları anne adayları için benzeri olmayan bir rahatlık sunuyor.

Daha Fazla Uyku

Gitgide değişen vücutları, büyüyen karınları ve diğer fiziksel problemler birlikte anne adayları için uykuya dalmak gün geçtikçe zorlaşabilir. Kiraz çekirdekli veya çavdarlı Cherrye Rahatlama Yastıkları sayesinde uyku öncesi yatak ve yastıklarını ısıtan ya da serinleten anne adayları, aynı zamanda ısının vücutlarını ve gerilen kaslarını rahatlaması sayesinde çok daha kolay ve rahat uykuya dalabilecekler.

Rahatlama ve SPA

Boyun, omuz ve bel bölgelerinde gerilim yaşayan anne adayları Cherrye Rahatlama Yastıkları sayesinde ağrılarını hafifletebilirler. Cherrye Rahatlama Yastıkları doğal ısısı ile genişlemiş kaslar üzerindeki stresi ve gerginliği azaltılır, dolaşımı arttırarak hızlı bir şekilde rahatlamayı kolaylaştırır. Böylece anne adayları Cherrye Rahatlama Yastıklarını diledikleri bölgeye yerleştirerek ağrılarının hafiflemesini sağlayabilirler. Kullanmadan evvel doktorunuza başvurmayı ihmal etmeyin ve yastığı hiçbir zaman direk karnınızın üzerine yerleştirmeyin.

Satın Al

product

Cherrye Bebek ve Çocuklara Özel

Satın Al
product

Kiraz Çekirdekli Yastık

Satın Al
product

Çavdarlı Yastık

Satın Al
product

Çavdarlı Omuz ve Boyun Yastığı

Satın Al
BAŞA DÖN