Her yaşta oldukça sık görülen boyun fıtığı, bel fıtığı, kireçlenme, skolyoz, boyun düzleşmesi gibi sağlık şikayetleri için en çok uygulanan fiziksel iyileştirme yöntemi 3000 yıldır ısı terapisidir.

 

 

Modern fizik tedavi de bu yöntemin doğruluğunu onaylamakta ve bunu tedavi sürecinde etkin bir şekilde kullanmaktadır. Özellikle de gün boyu masa başında, bilgisayar başında çalışmak zorunda olanların sıklıkla yakındığı bu ağrılar için Cherrye gerçek bir çözüm niteliğinde. Kendi evinizde, ofisinizde kolayca ve güvenle ısı uygulaması yapmayı mümkün kılan Cherrye, her an her yerde imdadına yetişiyor. Size de bir taraftan işinize devam ederken, bir taraftan da fiziksel rahatlamanın tadını çıkarmak kalıyor.

Kasları ısı etkisiyle yumuşatarak gerilimin azalmasını sağlayan Cherrye Rahatlama Yastıkları kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlıyor ve hareket kaybı, kramp, kas stresi gibi faktörlerden sizi kurtarıyor. Omuz ve Boyun için Çavdarlı Yastık ya da Bel için Çavdarlı Yastık seçenekleriyle bölgeye özel rahatlama imkanı sunan Cherrye ile ısı terapisi çok daha keyifli hale geliyor. Üstelik bu şikayetlerin en çok arttığı ve rahat bir uyku uyumanıza engel olduğu saatlerde de Cherrye sizinle. Akma, sızıntı derdi olmadığından Cherrye’nizi yatağınızda güvenle kullanabilir, ağrısız ve rahat bir uykunun tadını çıkarabilirsiniz.

Satın Al

product

Cherrye Bebek ve Çocuklara Özel

Satın Al
product

Kiraz Çekirdekli Yastık

Satın Al
product

Çavdarlı Yastık

Satın Al
product

Çavdarlı Omuz ve Boyun Yastığı

Satın Al
BAŞA DÖN