Evvel Zaman İçinde Cherrye®

Yeryüzü, ihtiyaç duyduğun rahatlığı ve zindeliği tüm doğallığıyla vermeye hazır.  Küçük bir kiraz çekirdeği ya da bereketli toprakların ürünü bir avuç çavdar tanesiyle… Sadece, mucizeleriyle sana daha iyi hissettirebilmek için onları keşfetmeni bekliyorlar.

 

 %100 doğal Cherrye® Rahatlama Yastıkları’nın mucizesi olan kiraz çekirdeğinin keşfi ise 1900’lü yılların başında gerçekleşiyor. İsviçre’de meyve suyu fabrikalarında çalışan işçiler,  ağrılarını gidermek, hem de soğuk kış akşamlarında bedenlerini ısıtmak için, atık kiraz çekirdeklerini kullanmayı deniyorlar.  Kiraz çekirdeklerinin; ısıyı saniyeler içinde alıp, saatler boyunca geri verebilme özelliğinin fark edilmesi ile de daha sonra yanlarından ayıramayacakları mucizevi bir buluş ortaya çıkmış oluyor. Bu cömert kiraz çekirdeklerini keselere doldurup, fırınlarda ısıtan işçiler, doğal ve fiziksel bir rahatlama yönteminin de keşfine imza atmış oluyorlar.

 

O günden bu yana, kiraz çekirdekleri ve onunla aynı özelliğe sahip çavdar taneleri doğal bir ağrı giderme ve rahatlama yöntemi olarak birçok insanın hayatına dokunmaya devam ediyor. Günümüzde ise Cherrye®,  Avrupa’nın dört bir yanında rahatlatma, iyileştirme, ve sıcak tutma özellikleriyle on milyonlarca evin olmazsa olmazı olmayı sürdürüyor.

 

Cherrye® olarak tarihten ilham alarak ilk kez 17 yıl önce Almanya’da küçük adetlerle satışına başladığımız patentli, kiraz çekirdekli ve çavdarlı rahatlama yastıklarımız ile bugün birkaç milyonu aşan satış yapıyor ve milyonlarca sevenimizle Avrupa’nın 1 numaralı ürünü olmayı sürdürüyoruz.  Tüketicinin beğenisi ve tavsiyesiyle büyüttüğümüz kategoride, Kiraz Çekirdekli, Çavdarlı, Bel, Boyun ve Baby olmak üzere her ihtiyaca yönelik deneyim ve özenle hazırlanmış 5 farklı Cherrye® Rahatlama Yastığı sunuyoruz. Patentli hijyenik üretim teknolojimiz ile ürettiğimiz Cherrye® Rahatlama Yastıkları hayatınızın vazgeçilmezi olmaya aday. Hem sıcak hem de soğuk olarak kullanabilen Cherrye® Rahatlama Yastıkları mikrodalgada 2 dakikada, fırında ise 10 dakikada ısıtılabiliyor. Soğutmak için ise buzlukta 30 dakika bekletmenin yeterli olduğu Cherrye® Rahatlama Yastıkları, içindeki kiraz çekirdeği ve çavdarın mucizesiyle sıcağı ve soğuğu 2 saate kadar muhafaza ediyor; size de bu fiziksel rahatlamanın keyfini uzun uzun sürmek kalıyor.

 

Cherrye® Rahatlama Yastıkları; etkinliği, doğallığı, pratikliği ve ergonomisi ile Avrupa’da her geçen gün daha fazla tüketicinin en yakın arkadaşı, olmazsa olmazı haline gelirken; sıcak su torbaları ve buz kompreslerinin hızla tarihe karışmasına neden oluyor. 2017 yılı itibariyle de Türkiye’de her gün sağlığımızı apaçık tehdit eden sıcak su torbalarına güvenli, doğal ve etkili bir alternatif olarak sevenleriyle buluşmayı bekliyor. 

BAŞA DÖN