İleri yaşla birlikte gittikçe artan şikayetlerden olan; kireçlenme ağrıları, omuz ve sırt ağrıları, romatizma ağrıları, ayak soğukluğu gibi şikayetler için Cherrye Rahatlama Yastıkları gerekli konfor ve rahatlamayı bir arada sunuyor. Bu problemlerden kaynaklı ağrı ve acının azaltılmasın doğal, güvenli ve etkili bir yöntem olan Cherrye ile artık her geçen yıl kabus olmaktan çıkıyor. Hem sıcak hem de soğuk olarak kullanılabilen Cherrye Rahatlama Yastıkları ile daha zinde bir bedene sahip olmanın keyfini çıkarmak size kalıyor.

Kan Dolaşımını Arttırmada Yardımcı

Cherrye Rahatlama Yastıkları ısı etkisiyle kan dolaşımını arttırmada yardımcıdır. Artan kan dolaşımı ise varis, kırık-çıkık, kireçlenme, romatizma gibi şikayetlerin hafifletilmesinde büyük rol oynar. Cherrye Rahatlama Yastıkları oturma, kalkma, yürüme gibi hareketlerde zorluk yaşayan ileri yaşta kişiler için kan dolaşımını arttırarak önemli ölçüde kolaylık sağlar.

Sıcak Basmaları ve Menapoz

Kadınların ortalama %80’i menapoza girdikten sonra sıcak basmalarından şikayet eder. Sıcak basması şikayeti için ise en büyük can kurtaran soğuk komprestir. Buzdolabında yalnızca 40 dakikada soğuyan ve serinliğini 1 saat boyunca koruyan Cherrye Rahatlama Yastıkları ile menapozun getirdiği sıcak basmaları geride kalacak ve kadınlar rahat bir nefes almanın keyfini çıkaracak.

Artrit Ağrıları

Halk arasında iltihaplı romatizma olarak bilinen vücut tarafından üretilen ve eklemlerde meydana gelen ağrılara artrit ağrıları olarak bilinmektedir. Ayak bileği, diz, el bileği vb. eklemlerin şişmesi, sertleşmesi ve hareket kaybı gibi sonuçlara neden olan artrit için Cherrye Rahatlama Yastıkları ısı etkisiyle dinlendirici niteliğinde olduğu gibi şişliklerin inmesinde, sertleşmelerin yumuşamasında da büyük fayda sağlayacaktır.

Satın Al

product

Cherrye Bebek ve Çocuklara Özel

Satın Al
product

Kiraz Çekirdekli Yastık

Satın Al
product

Çavdarlı Yastık

Satın Al
product

Çavdarlı Omuz ve Boyun Yastığı

Satın Al
BAŞA DÖN