Çavdarlı Bel Yastığı
SATIN AL

Çavdarlı Bel Yastığı Sıcak/Soğuk Rahatlama Yastığı

Cherrye Çavdarlı Bel Yastığı, içinde bulunan 100% temizlenmiş çavdar tanelerinin mucizesiyle; ısıyı hızla alırken, yavaş ve eşit şekilde geri verir. Böylece, kolayca ısınan ya da soğuyan Cherrye, ideal ısısını uzun süre korur. Avrupa’da yıllardır milyonların tercihi olan bu sıcak /soğuk kompres yöntemini, özellikle bel bölgesi olmak üzere, vücudunuzun dilediğiniz bölgesinde ağrı veya acının azaltılmasına yardımcı olmak amacıyla güvenle uygulayabilirsiniz. Bir yandan sıcak/soğuk uygulama yaparken, bir yanda da özgürce günlük hayatınıza devam edebilin diye tasarlanmış kuşağı ile; elleriniz özgür bedeniniz ise zinde olacak.

Cherrye Çavdarlı Bel Yastığı, doğal sıcaklık ile kaslarınızı gevşeterek özellikle de bel fıtığı, kireçlenme, kas spazmı, omurga problemleri ve skolyoz gibi rahatsızlıkların yarattığı ağrıyı ve acıyı hafifletmeye yardımcı olur. Bunun yanısıra böbrek ağrısı çekenler ve gün boyu sıcak uygulama ihtiyacı duyanlar için de elleri özgür kılan pratik, etkili ve ideal bir çözümdür. Bir kere kullandıktan sonra yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz Cherrye, kısa zamanda en yakın dostunuz olacak.
Pratik

Pratik

3dk'da hazır
Etkili

Etkili

Uzun süren ideal sıcaklık
Güvenli

Güvenli

Akma yok, risk yok
Kullanımı Kolay

Kullanımı Kolay

Mikrodalga veya fırında ısıtılır, dondurucuda soğutulur
Hijyenik

Hijyenik

Yıkanabilir, tekrar tekrar kullanılabilir.
Ergonomik

Ergonomik

Vücudunuzun şeklini kolayca alır.

Özellikler

  • Sıcak/Soğuk Rahatlama Yastığı
  • 810 gr
  • 20x50 cm
  • %100 Pamuk

 

 

Faydaları

Sıcak Kullanım

 

Böbrek ağrısı, spor sonrası ağrısı, romatizma ağrısı, kireçlenme ağrısı, kas ağrısı, fıtık ağrısı, omurga problemleri, skolyoz gibi durumlarda vücudun rahatlatılmasına yardımcı olur.

 

Günlük yorgunluğunuzu, gerginliğinizi atmak, kaliteli bir uyku uyumak ve evinizde masaj etkisi için de kullanabilirsiniz.

 

Soğuk kış günlerinde, yatağınızı ya da üşüyen ayaklarınızı ısıtmak ve her an her yerde sıcaklık ihtiyacınızı gidermek için idealdir.

 

 

Soğuk Kullanım

 

Kas gerilmesi, kas iltihaplanması, yumuşak deri lezyonları, böcek ısırmaları, arı sokması durumlarında vücudun rahatlatılmasına yardımcı olur.

 

Sıcak yaz günlerinde, yatağınızı serinletmek  ya da her an her yerde vücut ısınızı düşürmek için idealdir.

Nasıl Kullanılır

Mikrodalga Fırında

Önceden Isıtılmış Fırında

Yastığın her iki tarafını eşit ısıtabilmeniz için 2-3 defa diğer yüzünü çevirmenizi tavsiye ederiz.

Dondurucuda

BAŞA DÖN