Kiraz Çekirdekli Yastık
SATIN AL

Kiraz Çekirdekli Yastık Sıcak/Soğuk Rahatlama Yastığı

Cherrye Kiraz Çekirdekli Yastık, içinde bulunan 100% temizlenmiş kiraz çekirdeklerinin mucizesiyle; ısıyı hızla alırken, yavaş ve eşit şekilde geri verir. Böylece, kolayca ısınan ya da soğuyan Cherrye, ideal ısısını uzun süre korur. Avrupa’da milyonların tercihi olan bu sıcak /soğuk kompres yöntemini, vücudunuzun dilediğiniz bölgesinde ağrı veya acının azaltılmasına yardımcı olmak amacıyla güvenle uygulayabilirsiniz ya da sadece yoğun bir iş gününün ardından biraz rahatlamak isterseniz de Cherrye kendi evinizde size SPA keyfi sunmak için her an yanınızda.
Özellikle kadınların %60’ında görülen regli dönemi ağrılarında, sağlıklı sıcak uygulama ile kan dolaşımını hızlandıran ve kasılan kaslarınızı rahatlatan Cherrye ile, her ay en büyük kabusunuz olan ağrılarınızdan doğal yolla kurtulmanız mümkün. Bir kere kullandıktan sonra yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz Cherrye, kısa zamanda en yakın dostunuz olacak.
Pratik

Pratik

3dk'da hazır
Etkili

Etkili

Uzun süren ideal sıcaklık
Güvenli

Güvenli

Akma yok, risk yok
Kullanımı Kolay

Kullanımı Kolay

Mikrodalga veya fırında ısıtılır, dondurucuda soğutulur
Hijyenik

Hijyenik

Yıkanabilir, tekrar tekrar kullanılabilir.
Ergonomik

Ergonomik

Vücudunuzun şeklini kolayca alır.

Özellikler

  • Sıcak/Soğuk Rahatlama Yastığı
  • 320 gr
  • 21x21 cm
  • %100 Pamuk

 

 

Faydaları

Sıcak Kullanım

 

Regl ağrısı, karın ve mide ağrıları, böbrek ağrısı, omuz ve sırt ağrıları, spor sonrası ağrısı, romatizma ağrısı, kireçlenme ağrısı, kas ağrısı, fıtık ağrısı, basur ağrısı, grip ve soğuk algınlığı durumlarında vücudun rahatlatılmasına yardımcı olur.

 

Kan dolaşımını hızlandırarak, dolaşım sistemi bozukluklarınızın ve bundan kaynaklı ağrıların giderilmesine yardımcı olur.

 

Günlük yorgunluğunuzu, gerginliğinizi atmak ve kaliteli bir uyku uyumak için de kullanabilirsiniz.

 

Soğuk kış günlerinde, yatağınızı ya da üşüyen ayaklarınızı ısıtmak ve her an her yerde sıcaklık ihtiyacınızı gidermek için idealdir.

 

 

Soğuk Kullanım

 

Migren, baş ağrısı, diş ağrısı, varis, kırık-çıkık ağrıları, kas gerilmesi, kas iltihaplanması, yüksek ateş, yanıklar, yumuşak deri lezyonları, böcek ısırmaları, arı sokması durumlarında vücudun rahatlatılmasına yardımcı olur.

 

Sıcak yaz günlerinde, yatağınızı serinletmek  ya da her an her yerde vücut ısınızı düşürmek için idealdir.

Nasıl Kullanılır

Mikrodalga Fırında

Önceden Isıtılmış Fırında

Yastığın her iki tarafını eşit ısıtabilmeniz için 2-3 defa diğer yüzünü çevirmenizi tavsiye ederiz.

Dondurucuda

BAŞA DÖN