Cherrye Baby Rahatlama Yastıkları, çocuklarının her ihtiyacına özenle yaklaşan, onlar için en iyisini isteyen tüm ebeveynlere; güvenli ve doğal bir sıcak/soğuk uygulama çözümü sunuyor; Cherrye Baby, tıpkı annelerin kolları gibi, sıcak ve güvenli. Bebekler ve çocuklar için özel tasarlanmış boyutu, kullanımı kolaylaştıran kuşağı ile Cherrye Baby, 100% doğal malzemeler kullanılarak sadece onlar için üretilmiştir. İçeriğindeki özel hijyen süreçlerinden geçirilerek 100% temizlenmiş kiraz çekirdeklerinin mucizesi sayesinde, ısıyı hızla alıp, uzun süre bünyesinde tutan Cherrye Baby Kiraz çekirdekli Rahatlama Yastığı, özellikle de yeni doğan alışverişlerinin olmazsa olmazı. Yeni doğan bebeklerde sıkça görülen gaz sancıları, kolik ağrıları ve uyku problemlerinde sıcak uygulamanın kanıtlanmış etkisini bilen anneler için güvenli ve doğal bir yöntem olan Cherrye Baby Kiraz Çekirdekli Yastık tam bir kurtarıcı. Faydaları bunlarla da sınırlı kalmayan Cherrye Baby, siz çocuğunuzu özenle büyütürken her zaman elinizin altında bulunması gereken doğal ve güvenli bir yardımcı.

Kolik Ağrısında

Bebeklerde gaz sancısı tıbbi terimi ile infantil kolik her 10 bebekten 3’ünde görülüyor. Ebeveynlerin ise ilk 3 ayda hastaneye başvurmalarındaki en büyük sebep işte bu gaz sancıları. Çünkü yeni anne ve babalar için bebeklerine kavuştukları bu en güzel günler, nedenini tam olarak anlayamadıkları ve bir türlü çözüm bulamadıkları gaz sancıları ile tam bir kâbusa dönüşüyor. Gaz sancısı ile ağlayan bebeğinin problemi karşısında çoğu zaman çaresiz kalan ebeveynler için, uykusuz gecelerle gelen yorgunluk ve stresle birlikte bu durum daha da baş edilemez hale geliyor. İşte tam da bu noktada milyonlarca ebeveynin en büyük yardımcısı olan Cherrye Baby Kiraz Çekirdekli Rahatlama Yastığı devreye giriyor.

 

Gaz sanıcısı için bilinen en etkili yöntemlerden biri olan sıcak uygulamayı, doğal ve güvenli yoldan bebeğinize sağlayabilen tek çözüm olan Cherrye Baby ile ebeveynliğinizin ilk günleri tam da hayal ettiğiniz gibi mutlu ve huzurlu olacak. Artık bebeğiniz gaz sancısı yaşadığında sürekli havlu ısıtıp karnına koymak gibi yorucu, sıcak su torbası gibi patlama riski ile oldukça tehlikeli, jeller gibi yapay çözümlere ihtiyacınız yok. Tek yapmanız gereken güvenli, 100% doğal, ergonomik ve pratik Cherrye Baby’i mikrodalgada 2dk ve ya fırında 10dk ısıtmak, ve sonra bebeğinizin karnına yada ayaklarına uygulamak. En iyi sonuç için masaj ile uygulamayı destekleyebilirsiniz. Sizin ve bebeğinizin, huzurlu bir uyku için ihtiyacı olan tek şey Cherrye Baby Kiraz Çekirdekli Yastık.

Doğal Uyku Arkadaşı

Çocuklar için uykuya dalmak her zaman çok kolay olmayabilir. Işık, gürültü, ısı gibi dış etkenlerden kolayca etkilenen çocuklar için ısı problemini Cherrye Rahatlama Yastıkları ile unutmak mümkün. Çocuklarını yatırmadan önce yataklarına yerleştireceğin Cherrye Rahatlama Yastıkları onlara aradıkları sıcaklığı ve huzuru bir arada sunacak.

Üşütme ve Göğüs Tıkanıklığında

Üşütme ya da göğüs tıkanıklığı gibi şikayetler baş gösterdiğinde hiçbir şey Cherrye Baby Rahatlama Yastıklarının yerine geçemeyecek. Cherrye Baby Rahatlama Yastıklarının kan dolaşımını arttıran, tıkanıklığı hafifleten, ağrılı kaslara daha fazla kan ve oksijen gelmesini sağlayan özelliği sayesinde çocuklar artık çok daha kolay rahatlayacak. Vücuda kolayca uyum sağlayan Cherrye Baby Rahatlama Yastıkları çocuklarının her türlü hastalığında en sevdiği, ayrılmak istemediği arkadaşlarından biri olacak.

Beşik ve Pusetleri Isıtmak için

Cherrye Rahatlama Yastıkları beşik ve pusetlerde bebeğine ihtiyacı olan anne sıcaklığı ve güvenini sağlayacak. Sıcaklığını uzun süre koruyan Cherrye Baby Rahatlama Yastıkları ile bebeğiniz beşik ve puseti de anne kolları gibi sıcak ve güvenli.

Sakinleştirici Etki

Nedensiz yere ağlayan ya da huzursuz bebeklerin ihtiyacı olan sakinliği Cherrye Rahatlama Yastıkları ile yaratabilirsiniz. Bebeğinize tıpkı anne kucağı gibi sıcak ve güvenli bir ortam sağlayacak Cherrye Baby Rahatlama Yastıkları ile sakinleşmelerine ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Satın Al

product

Cherrye Bebek ve Çocuklara Özel

Satın Al
product

Kiraz Çekirdekli Yastık

Satın Al
product

Çavdarlı Yastık

Satın Al
product

Çavdarlı Omuz ve Boyun Yastığı

Satın Al
BAŞA DÖN