Hikayemiz

Elif Yıldız Erez, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra uluslararası firmalarda  pazarlama müdürlüğü ve marka yöneticiliği görevlerinde bulundu ve her gün kullanmakta olduğumuz bir çok ürünün Türkiye lansman ve relansmanını yaptı.

 

Bir çok kadın gibi anne olduktan sonra yoğun iş temposu nedeniyle iş hayatına bir süre ara verip, tam da bu süreçte kızının gaz sancısını gidermek için kullandığı ve hayran kaldığı kiraz çekirdekli ve çavdarlı yastıkları Türk tüketicisiyle buluşturmaya karar verdi. Kadın olmanın zorlukları nedeniyle bıraktığı iş hayatından ve yine kadın olmanın en büyük güzelliklerinden olan anneliğin verdiği bu güzel fikri yine sadece kadınlarla yapacağına ve onlara istihdam sağlayacağına söz vererek, 100% kadın istihdamını kendine ilk günden beri misyon edindi. Sen de bilmelisin ki eline alacağın ürününün paketinden, işçiliğine; websitesinden sosyal medyasına kadar kadınlar tarafından yapıldı ve her işte olduğu gibi Cherrye için de kadın eli yine mucizeler yarattı...

 

Cherrye markasıyla piyasaya sürdüğü 100% doğal kiraz çekirdekli ve çavdarlı sıcak/soğuk rahatlama yastıkları portföyü 4 yetişkin ve bir de bebek ürününden oluşuyor. Ağrı ve acının güvenli, etkili ve doğal yoldan azaltılmasını hedefleyen bir nevi güvenli ve doğal sıcak su torbası görevi gören bu ürünlerle önce mutlu ve huzurlu anneleri, sonra toplum sağlığını tehdit eden unsurları minimize edebilmeyi, son olarak da 100% kadın istihdamı diyerek kadının iş hayatında aktif varlığını desteklemeyi hedefliyor.

BAŞA DÖN