Seni rahatlatan, ağrılarını acılarını hafifleten yepyeni bir arkadaş, üstelik her an her yerde seninle. Cherrye… Yeni dostunla henüz tanışmadıysan, şimdi tam zamanı. Cherrye rahatlama yastığı ile geçirdiğin bir günün sonunda, tıpkı milyonlarca insan gibi, sen de ondan vazgeçemeyeceksin. Çünkü Cherrye Rahatlama Yastıkları, ağrı ve acının hafifletilmesi için etkili, her an her yerde içini ısıtmak veya biraz serinlemek istediğinde oldukça pratik, ya da sadece biraz masaj keyfi ile günün yorgunluğunu üzerinden atmak istediğinde ise süper ergonomik! Üstelik vücuduna özel şekilleriyle, ellerini kullanmana gerek kalmadan sıcak/soğuk uygulama yapabilir, bedenin rahatlarken, sen günlük hayatına istediğin gibi devam edebilirsin. Cherrye ile tanıştıktan sonra vücudun da sana teşekkür edecek eminiz.

Ağrı ve Acının Hafifletilmesinde

Hemen hemen her ağrı ve acı durumunda Cherrye’den yardım alabilirsin. Çünkü sıcak/soğuk uygulamanın vücut üzerindeki rahatlatıcı etkisi 3000 yılı aşkın bir süredir ağrıların azaltılmasında ve iyileştirme sürecinin hızlandırılmasında doğal bir yöntem olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, modern fizik tedavi de, bu yöntemin iyileştirici gücünü, özellikle de sıcak kullanımda regl, romatizma, basur, bel ve kas ağrılarındaki rahatlatıcı etkisini onaylamaktadır. Cherrye Rahatlama Yastıkları, doğal mucize kiraz çekirdekleri ve çavdarın, ısıyı hızla alıp tutması ve eşit şekilde geri vermesi sayesinde doğal, etkili ve güvenli yoldan ağrının ve acının azaltılmasına yardımcı olur.

Sıcak Kullanım

Regl ağrısı, karın ve mide ağrıları, böbrek ağrısı, omuz ve sırt ağrıları, spor sonrası ağrısı, romatizma ağrısı, kireçlenme ağrısı, kas ağrısı, fıtık ağrısı, basur ağrısı, grip ve soğuk algınlığı durumlarında vücudun rahatlatılmasına yardımcı olur.

Soğuk Kullanım

Migren, baş ağrısı, diş ağrısı, varis, kırık-çıkık ağrıları, kas gerilmesi, kas iltihaplanması, yüksek ateş, yanıklar, yumuşak deri lezyonları, böcek ısırmaları, arı sokması durumlarında vücudun rahatlatılmasına yardımcı olur.

 

 

Isınmak ve Serinlemek için

Sıcak yaz günlerinde serinlemek, soğuk kış günlerinde ise içini ısıtmak için Cherrye Rahatlama Yastıkları pratik, taşınabilir, ergonomik, ve güvenli. Mikrodalgada 3 dakikada, fırında 10 dakikada ısıtabileceğin ve buzdolabında 40 dakikada soğutabileceğin Cherrye uzun süren sıcaklığı ve soğukluğu ile evde, işte, ofiste, arabada, tatilde, kampta ihtiyaç duyduğun her an her yerde yanında. Isıttığın Cherrye’ni dilersen ofiste koltuğunun arkasına koyabilir, dışarıda karlı bir günde montunun içine yerleştirebilir ya da evde ayaklarının altına yerleştirerek kolayca ısınabilirsin. Soğuttuğun Cherrye’ni sıcak yaz günlerinde plajda, evde, işte serinlemek için vücuduna uygulayabilirsin. Ergonomik formuyla, ellerini kullanmanı gerektirmeyen özel tasarımlarıyla Cherrye’e bayılacaksın. Üstelik onu daha fazla ısıtmak ya da soğutmak senin elinde, keyfin nasıl isterse.

Rahatlama ve Evde SPA Keyfi

Tek isteğin sadece biraz rahatlamak ve günün yorgunluğunu üzerinden atmak mı? O zaman kendini Cherrye’nin sıcaklığına yavaşça bırak; yoğun ve stresli bir iş günün ardından ihtiyacın olan rahatlık ve zindeliği sana ancak Cherrye, evinin konforunda sağlayabilir. İster sıcak, ister soğuk kullan, dört mevsim yanından ayırmak istemeyeceğin Cherrye Rahatlama Yastıkları ile bedenin sana teşekkür edecek.

İyi ve Kaliteli Uyku

Geceleri uyku problemi çekiyorsan belki de ihtiyacın olan tek şey yastığının altında ya da yatağının içinde kış günlerinde sıcacık, yaz aylarında ise buz gibi doğal ve güvenli bir yardımcıdır. Cherrye Rahatlama Yastıklarını ister sıcak ister soğuk kullanarak derin, kolay ve kaliteli bir uykunun keyfini çıkarabilirsin. Üstelik akma yok, sızıntı yok, endişe yok; huzurlu bir uyku için güvenli bir sıcaklık arayanlar için ideal. Satın Al

product

Cherrye Bebek ve Çocuklara Özel

Satın Al
product

Kiraz Çekirdekli Yastık

Satın Al
product

Çavdarlı Yastık

Satın Al
product

Çavdarlı Omuz ve Boyun Yastığı

Satın Al
BAŞA DÖN