Çavdarlı Omuz ve Boyun Yastığı
SATIN AL

Çavdarlı Omuz ve Boyun Yastığı Sıcak/Soğuk Rahatlama Yastığı

Cherrye Çavdarlı Boyun ve Omuz Yastığı, içinde bulunan 100% temizlenmiş çavdar tanelerinin mucizesiyle; ısıyı hızla alırken, yavaş ve eşit şekilde geri verir. Böylece, kolayca ısınan ya da soğuyan Cherrye, ideal ısısını uzun süre korur. Avrupa’da yıllardır milyonların tercihi olan bu sıcak /soğuk kompres yöntemini, özellikle boyun ve omuz bölgesi olmak üzere, vücudunuzun dilediğiniz bölgesinde ağrı veya acının azaltılmasına yardımcı olmak amacıyla güvenle uygulayabilirsiniz. Bir yandan sıcak/soğuk uygulama yaparken, bir yanda da özgürce günlük hayatınıza devam edebilin diye özel olarak tasarlanmış Cherrye Boyun ve Omuz yastığı ile, ellerinizi özgür bedeniniz ise zinde olacak.

Özellikle, tüm gün bilgisayar veya masa başında oturanların sıkça şikayet ettiği boyun ve omuz ağrılarına, Cherrye Çavdarlı Boyun ve Omuz Yastığı hem ergonomik hem de pratik bir çözüm sunuyor. Hızlıca mikrodalga veya fırında ısıttığınız Cherrye’iniz, sıcaklığı ile kaslarınızın gevşemesini sağlayarak ağrının azalmasına yardımcı oluyor ve hayat kalitenizi önemli ölçüde arttırıyor. Bu nedenle de, bir kere kullandıktan sonra yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz Cherrye, kısa zamanda en yakın dostunuz olacak.
Pratik

Pratik

3dk'da hazır
Etkili

Etkili

Uzun süren ideal sıcaklık
Güvenli

Güvenli

Akma yok, risk yok
Kullanımı Kolay

Kullanımı Kolay

Mikrodalga veya fırında ısıtılır, dondurucuda soğutulur
Hijyenik

Hijyenik

Yıkanabilir, tekrar tekrar kullanılabilir.
Ergonomik

Ergonomik

Vücudunuzun şeklini kolayca alır.

Özellikler

  • Sıcak/Soğuk Rahatlama Yastığı
  • 950 gr
  • 20x50 cm
  • %100 Pamuk

 

 

Faydaları

Sıcak Kullanım

 

Spor sonrası ağrılar, kireçlenme ağrısı, kas ağrısı, fıtık ağrısı, omurga problemleri, skolyoz, boyun düzleşmesi gibi durumlarda vücudun rahatlatılmasına yardımcı olur.

 

Günlük yorgunluğunuzu, gerginliğinizi atmak, kaliteli bir uyku uyumak ve evinizde masaj etkisi için de kullanabilirsiniz.

 

Soğuk kış günlerinde, yatağınızı ya da üşüyen ayaklarınızı ısıtmak ve her an her yerde sıcaklık ihtiyacınızı gidermek için idealdir.

 

 

Soğuk Kullanım

 

Kas gerilmesi, kas iltihaplanması, yumuşak deri lezyonları, böcek ısırmaları, arı sokması durumlarında vücudun rahatlatılmasına yardımcı olur.

 

Sıcak yaz günlerinde, yatağınızı serinletmek  ya da her an her yerde vücut ısınızı düşürmek için idealdir.

Nasıl Kullanılır

Mikrodalga Fırında

Önceden Isıtılmış Fırında

Yastığın her iki tarafını eşit ısıtabilmeniz için 2-3 defa diğer yüzünü çevirmenizi tavsiye ederiz.

Dondurucuda

BAŞA DÖN